Regulamin

§ 1 INFORMACJE OGÓLNE

 

1.1 Właścicielem sklepu internetowego krak-garden.pl jest firma Krak-Garden S.C. Tomasz Czyczyn-Egiert , Aleksandra Czyczyn-Egiert z siedzibą w Krakowie 30-149 przy ul. Balickiej 100. Firma posiada nr REGON 121424870 nadany przez Urząd Statystyczny w Krakowie ul. Kazimierza Wyki 3 oraz nr NIP 6772353121 nadany prze Urząd Skarbowy Kraków – Krowodrza ul. Krowoderskich Zuchów 2.

 

1.2 Główną działalnością spółki jest sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego oraz innych małych maszyn napędzanych silnikami spalinowymi.

Spółka prowadzi również działalność usługową w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konserwacji małej architektury zielonej.

 

Korzystanie ze sklepu internetowego krak-garden.pl wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu i zasad w nim zawartych.

 

§ 2 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych, dane które podaje Klient podczas zakupów wykorzystywane są tylko i wyłącznie do realizacji złożonego zamówienia, ewentualnych zwrotów, reklamacji oraz przekazywania informacji handlowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo do wglądu przesłanych danych oraz ich poprawy lub usunięcia.

 

§ 3 ZAMÓWIENIA

 

Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez koszyk sklepowy. System automatycznie generuje powiadomienia o złożonym zamówieniu, w którym należy dokonać potwierdzenie poprzez kliknięcie w odpowiedni link. Zamówienia nie potwierdzone w ciągu 2 (dwóch) dni są automatycznie usuwane. Prosimy o podawanie adresu e-mail oraz numeru telefonu, dzięki któremu będziemy mogli dokonać potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Jeżeli informacje o produkcie są niewystarczające, należy skontaktować się z obsługą sklepu internetowego - Telefonicznie: 535 06 16 16 lub 535 06 17 17 / e-mail: biuro@krak-garden.pl

 

§ 4 CENY

 

Oferta cenowa zamieszczona w naszym sklepie internetowym zawiera informacje, które nie są ofertą handlową w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.

Podane ceny są cenami brutto z wliczonym podatkiem VAT bez kosztów przesyłki.

 

§ 5 SERWIS

 

5.1 Zamówiony towar przed jego wysyłką do Kupującego zostanie przez pracownika serwisu Firmy Krak-Garden S.C. sprawdzony pod kątem jego kompletności, sprawności oraz zgodności ilościowej z zamówieniem. Następnie po zapakowaniu towar zostanie wysłany do Kupującego.

 

5.2 W przypadku gdy gwarancji na towar nie udziela Firma Krak-Garden S.C., a jedynie jego producent lub dystrybutor wykaz wszystkich punktów serwisowych na terenie Polski winien znajdować się w dokumencie gwarancyjnym lub na stronie internetowej producenta lub dystrybutora. W przypadku trudności w realizacji swoich praw gwarancyjnych lub konieczności serwisu pogwarancyjnego prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@krak-garden.pl lub telefonicznie pod numerem 535 06 16 16 / 535 06 17 17

 

§ 6 ZWROTY

 

6. 1 Zakupiony towar można zwrócić lub wymienić w ciągu 10 (dziesięciu) dni od daty zakupu. Zwrot towaru winien być poparty pisemnym oświadczeniem wysłanym listem poleconym na adres sklepu lub e-mail biuro@krak-garden.pl Zwrot towaru odbywa się na koszt Klienta. Zwracany towar nie może mieć śladów użycia i musi być zwrócony w niezniszczonym opakowaniu. W przypadku niespełnienia tych wymogów, towar nie zostanie przyjęty.

 

6. 2 W chwili, gdy Klient zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemnym oświadczeniem, umowę kupna-sprzedaży uznaje się za niebyłą a Klient otrzymuje fakturę korygującą do faktury zakupu. Po odesłaniu i podpisaniu przez Klienta kopii faktury korygującej, zwrócona zostanie kwota stanowiąca wartość zakupionego towaru pomniejszona o koszty dostawy w przypadku gdy poniosła je firma Krak-Garden S.C. i ewentualne inne koszty poniesione przez sklep internetowy.

 

§ 7 DOSTAWA ZAMÓWIONEGO TOWARU

 

7.1 Dostawa większości zamówionego towaru odbywa się w możliwie najkrótszym terminie od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia.

 

7.2 Zamówiony towar dostarczany jest do Klienta na jego koszt lub poprzez odbiór osobisty na terenie firmy. Po otrzymaniu przesyłki Klient zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia zawartości paczki i towaru w obecności kuriera. Jeżeli przesyłka-zamówiony towar w chwili dostarczenia byłby uszkodzony, należy w obecności kuriera spisać protokół reklamacji i dwustronnie podpisać.

 

§ 8 SPOSOBY PŁATNOŚCI

 

8.1 Przedpłata na konto bankowe – Krak-Garden S.C. 30-149 Kraków ul. Balicka 100

Nr rachunku bankowego 51 1140 2004 0000 3902 7210 8254 mBank

 

8. 2 Kurierowi przy odbiorze.

 

8. 3 Na terenie placówki Poczty Polskiej

 

8. 4 Osobiście w sklepie - gotówka w kasie, lub system ratalny.

 

8. 5 Płatność ratalna CA Raty obsługiwana przez Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu

 

§ 9 INFORMACJE KOŃCOWE

 

9. 1 Firma Krak-Garden S.C. zastrzega sobie prawo do:

a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,

b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego krak-garden.pl

c. wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego krak-garden.pl

d. przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.

 

9. 2 Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Firma Krak-Garden S.C. nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych niezależnych od firmy.

 

9. 3 Kupujący zobowiązany jest do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu. Kupujący ponosi wyłączną odpowiedzialność za swoje działania i zaniechania w trakcie korzystania ze sklepu internetowego Firmy Krak-Garden S.C., w szczególności za błędnie podane dane niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia (pomyłka co do wyboru towaru lub jego ilości, błędny adres dostarczenia towaru itp.). Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Firmą Krak-Garden S.C. a Kupującym, który jest Przedsiębiorcą zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Firmy Krak-Garden S.C.

 

9. 4 Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.12.2011r. od momentu umieszczenia go w sklepie internetowym na stronie krak-garden.pl

Firma Krak-Garden S.C. zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu.

 

9. 5 W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają zasady ogólne, w szczególności przepisy:

  • Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych"
  • Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny"
  • Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. "O zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym"
  • Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. "O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego"
  • Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. "O świadczeniach usług drogą elektroniczną"
  • Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. "Kodeks Cywilny"

Ostatnie wpisy z bloga

Wolf Garten - jego urządzenia

Wolf Garten - jego urządzenia

Wiele prac w ogrodzie wymaga użycia narzędzi ręcznych. Są to zwykle prace w bezpośrednim otoczeniu roślin lub związane z ich pielęgnacją. Tam...

Read More
Urządzenia elektroniczne w ogrodzie

Urządzenia elektroniczne w ogrodzie

Elektronarzędzia ogrodowe idealnie nadają się do pielęgnacji niewielkich powierzchni. Urządzenia akumulatorowe w ogrodzie zapewniają wysoki...

Read More
Jak działają kosiarki automatyczne i robotyczne?

Jak działają kosiarki automatyczne i robotyczne?

Kosiarki bezobsługowe to urządzenia elektryczne, wyposażone w akumulatory o dużej pojemności. Ładowanie takich kosiarek odbywa się w stacjach...

Read More
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć